Nawojowa, ul. Krótka- zderzenie dwóch samochodów

4 listopada około godziny 17.54 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Nawojowa zadysponowane zostały do działań w Nawojowej na ulicy Krótkiej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Volkswagen Passat oraz Suzuki Swift. Samochodami podróżowało pięć osób w tym dwójka dzieci. Obydwa samochody znajdowały się poza jezdnią. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane. Udzielono wsparcia psychicznego dzieciom. Na miejsce przybyły karetki Pogotowia ratunkowego, którym przekazano poszkodowanych. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Odłączono klemy od akumulatorów. W czasie działań kierowano ruchem wahadłowym pojazdów. Po odjeździe karetek Pogotowia ratunkowego wznowiono ruch pojazdów w obu kierunkach.  Na tym działania Straży Pożarnej trwające ponad godzinę zakończono.