Barcice-samochód osobowy wypadł z drogi

18 grudnia około godziny 23.14 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Rytro zadysponowane zostały do działań ratowniczych. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że w Barcicach z powodu poślizgu samochód osobowy wypadł z drogi i znajdował się w pobliskim rowie. Samochodem marki Seat Leon podróżowało cztery. W wyniku zdarzenia zostały poszkodowana dwie osoby. Osoby opuściły pojazdy o własnych siłach i znajdowały się na pasie zieleni poza jezdnią.  Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Dwie osoby poszkodowane zostały zbadane przez ratowników Pogotowia ratunkowego a następnie  przewiezione do szpitala. Na miejsce przybył patrol Policji, który prowadził czynności wyjaśniające. Odłączono klemy od akumulatora oraz oświetlano teren działań podczas czynności dochodzeniowych Policji. Działania strażaków trwały ponad dwie godziny.